ГоловнаОдяг малюкаКакие аксессуары нужны для новорожденных?

Які аксесуари потрібні для новонароджених?

Новонароджені вимагають особливої уваги та турботи, тому важливо мати необхідні аксесуари для їхнього комфорту та безпеки. Нижче наведено основні аксесуари, необхідні для маленьких дітей:

  • Шапки Новонароджені втрачають тепло через голову, тому шапка є необхідною частиною одягу для них. Шапки повинні бути м'якими та зручними, щоб не дратувати ніжну шкіру малюка. Виберіть теплу шапку для зимових днів та легку шапку для більш теплих погодних умов.
  • Шкарпетки: Шкарпетки захищають ноги новонароджених від холоду та допомагають зберегти тепло в тілі дитини. Вибирайте м'які, зручні шкарпетки без жорстких гумок чи швів.
  • Рукавички: Новонароджені часто дряпають себе своїми гострими нігтями, тому рукавички допомагають запобігти цьому. Рукавички повинні бути м'якими та зручними, щоб не дратувати шкіру малюка.
  • Пелюшки: Пелюшки є необхідною частиною дитячого гардеробу, тому що вони використовуються для підкладання колиски або ліжечка, для перенесення малюка і як підстилка при зміні підгузків. Виберіть м'які, дихаючі та легкостируючі пелюшки.
  • Пеленальний столик: Пеленальний столик – це важливий аксесуар для батьків, оскільки він полегшує процес зміни підгузки та догляду за дитиною. Вибирайте пеленальний столик з м'якою подушкою, ременями безпеки та додатковим зберіганням для змінних підгузків та іншого приладдя.
  • Комплекти для купання: Комплекти для купання включають ванну, мочалку, мило і шампунь для новонароджених. Виберіть м'які та гіпоалергенні засоби для купання, щоб уникнути подразнення шкіри.
  • Якщо ви годуєте свого малюка з пляшечки, вам знадобляться пляшечки різних розмірів, соски для пляшечок, щіточка для чищення пляшечок і сосок, також стерилізатор для очищення пляшечок і сосок.
  • Слюнявчики для годування: Пелюшки для годування дозволяють зручно накрити малюка під час годування грудьми або з пляшечки. Виберіть м'які та дихаючі слинчики, які можна легко прати та підтримувати в чистоті.
  • Брязкальця та іграшки: Брязкальця та іграшки – це важливі аксесуари для розвитку малюка. Вибирайте іграшки, які безпечні для малюка, не мають гострих кутів і не містять дрібних деталей, які можуть бути небезпечними для дитини.

Сподіваємося, ця інформація допоможе вам вибрати необхідні аксесуари для вашого малюка та забезпечити йому комфорт та безпеку у перші місяці життя.

Переглядів: 79

Каталог продукції
Інформація
Додатково
Новинки