ГоловнаОдяг малюкаКак подобрать размер одежды для новорожденного

Як підібрати розмір одягу для новонародженого

Підбір розміру одягу для новонародженого може бути трохи складним, оскільки кожна дитина індивідуальна і може відрізнятися за розміром та вагою. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам підібрати правильний розмір одягу для вашого новонародженого:

  • Виміряйте дитину. Виміряйте довжину тіла та об'єм грудної клітки вашої дитини. Ці виміри допоможуть вам вибрати правильний розмір одягу. Зазвичай розміри одягу для новонароджених ґрунтуються на вазі дитини, але виміри можуть бути більш точними.
  • Слідкуйте за мітками на одязі. Багато виробників одягу для немовлят розміщують мітки на своєму одязі, що вказують розміри, що відповідають віку дитини.
  • Подумайте про покупку одягу на кілька розмірів більше. Новонароджені ростуть дуже швидко, тому може бути краще купити одяг на кілька розмірів більше, щоб він міг бути використаний довше.
  • Враховуйте сезон. Підбирайте одяг з огляду на тимчасові умови. Якщо надворі холодно, дитині може знадобитися теплий комбінезон чи куртка. Якщо ж погода спекотна, то легкий одяг буде кращим.
  • Не купуйте надто багато одягу. Деякі нові батьки схильні купити надто багато одягу для своєї дитини, але не забувайте, що дитина швидко росте, і деякі речі можуть не знадобитися.
  • Не забувайте про комфорт. Одяг для новонароджених повинен бути комфортним і м'яким, щоб не дратувати ніжну шкіру дитини.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам підібрати правильний розмір одягу для новонародженого. Якщо ви все ж таки не впевнені, який розмір вибрати, можете звернутися за допомогою до лікаря або до консультанта з продажу дитячого одягу.

Переглядів: 76

Каталог продукції
Інформація
Додатково
Новинки