ГоловнаДогляд за новонародженимПеленание. Как пеленать новорожденного

Як сповивати новонародженого

Сповивання - це процедура, при якій дитина загортається в м'яку тканину для створення почуття комфорту та безпеки. Ось кілька кроків, які можна виконати, щоб підготуватися до сповивання:

Підготуйте потрібні матеріали. Вам знадобиться м'яка пелюшка, підгузник та одяг для дитини, якщо ви плануєте одягати його після сповивання. Також майте при собі серветки або вологі серветки для чищення дитини.

Підготуйте робочу поверхню. Виберіть місце для сповивання, яке зручне для вас та безпечне для дитини. Накрийте його чистою пелюшкою або пелюшкою для сповивання.

Перевірте температуру кімнати. Переконайтеся, що кімната, де ви сповиватимете дитину, досить тепла, щоб ваш малюк не замерз.

Підготуйте дитину. Перед тим, як почати сповивати дитину, переконайтеся, що вона годована і спокійна. За потреби погладьте його по спині або поспівайте пісню, щоб допомогти йому розслабитися.

Почніть сповивати. Розгорніть пелюшку і покладіть дитину на неї, спочатку опустивши її голову. Підніміть його ніжки та загорніть пелюшку навколо його тіла, залишаючи голову вільною. Переконайтеся, що пелюшка щільно облягає тіло дитини, але не дуже тісно.

Надягніть підгузник і одяг, якщо потрібно. Якщо ви плануєте одягнути дитину після сповивання, надягніть їй підгузник і одяг, після чого ви можете підняти його і дати йому поїсти або відпочити.

Пам'ятайте, що сповивання може зайняти кілька спроб отримати досвід і зробити його правильно. Намагайтеся бути терплячими і дати собі та своїй дитині час на пристосування до процедури.

Переглядів: 535

Каталог продукції
Інформація
Додатково
Новинки