ГоловнаОдяг малюкаПланируем гардероб новорожденного

Плануємо гардероб новонародженого

У гардеробі новонародженого мають бути представлені такі предмети одягу:

  • Боді - це одяг, який щільно облягає тіло дитини і застібається внизу на кнопочки. Боді можуть бути довгим або коротким рукавом і можуть бути з вирізом для голови або без нього. Зазвичай для новонародженого потрібно придбати близько 10-15 боді різних розмірів.
  • Чоловічки - це повзунки з рукавами та відкритими чи закритими ніжками. Вони можуть бути виготовлені з тонкої бавовни або з м'якого флісу для холоднішої пори року. На вибір може бути кілька пар.
  • Комбінезони - це одяг, який одягається поверх бодіка чи чоловічка. Комбінезони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і різної товщини. Потрібно вибрати кілька моделей різних розмірів та товщини для різних сезонів.
  • Кофточки - це верхній одяг для дитини, який можна носити на боді або чоловічку. Кофточки можуть бути довгим або коротким рукавом та можуть бути виготовлені з різних матеріалів залежно від сезону.
  • Шапочки та рукавиці - потрібні для захисту дитини від холоду та вітру в холодну пору року. Вибирайте шапочки та рукавиці з м'якого матеріалу, який не дратуватиме шкіру дитини.
  • Конверти на виписку з пологового будинку та на прогулянки - це спеціальний одяг для новонароджених, який захищає дитину від холоду та вітру. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів та мати різні фіксатори.
  • Пелюшки та рушники – необхідні для підтримки гігієни малюка. Вибирайте м'які та гіпоалергенні матеріали.
  • Підгузки – це необхідний елемент гардеробу новонародженого. Вибирайте підгузки з м'якого матеріалу та правильного розміру.

Запасайтесь одягом заздалегідь та вибирайте якісні та безпечні матеріали для одягу малюка.

Всі перелічені предмети одягу можна купити в інтернет-магазині "Малюкам". В інтернет-магазині ви можете вибрати потрібні розміри та моделі, ознайомитися з докладним описом товарів та відгуками інших покупців.

Якщо ви шукаєте місце, де можна купити якісний дитячий одяг, то наш інтернет-магазин - відмінний вибір. У нас ви знайдете широкий асортимент товарів для малюків різного віку, включаючи новонароджених, немовлят та дітей до 3 років.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для гардеробу вашої дитини, включаючи боді, комбінезони, чоловічки, сукні, спідниці, штани, футболки, светри, куртки та багато іншого.

Переглядів: 111

Каталог продукції
Інформація
Додатково
Новинки